420MXK330MEFCSN30X30
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK330MEFCSN
420MXK330MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK330MEFCSN30X30, 330 µF kapasitansa sahip 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretime uygun, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, 10 kHz'de 2.226 A ve 120 Hz'de 1.59 A ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek voltaj uygulamalarında filtreleme ve enerji depolamada yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.226 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V