420MXK330MEFC30X30
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK330MEFC
420MXK330MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK330MEFC30X30, 330 µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür değerine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 2.226 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.59 A'dır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.226 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V