420MXK220MEFC22X35
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK220MEFC
420MXK220MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK220MEFC22X35, 220µF kapasitanslı yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltajı ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole radial montajlı snap-in paket tipinde tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışan kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile gemi, endüstriyel ve teletekomunikasyon uygulamalarında genel amaçlı olarak tercih edilebilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.932A ve 120 Hz'de 1.38A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.932 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V