420MXK180MEFC22X30
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXK180MEFC
420MXK180MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXK180MEFC22X30, 180µF kapasitansa ve 420V rated voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasında, 105°C'de ömür süresi 3000 saattir. 10 kHz'de 1.68 A, 120 Hz'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, güç kaynakları, filter devreleri, DC-DC dönüştürücüler ve genel elektronik uygulamalarda kullanılır. Through hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V