420MXH680MEFCSN35X45
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH680MEFCSN
420MXH680MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH680MEFCSN35X45, 680 µF kapasitansı ve 420 V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde olan bu komponent, genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömre sahip olan kondansatör, 3.206 A ripple akım kapasitesine (10 kHz) ve ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj özelliği, geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.206 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V