420MXH680MEFC35X45
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH680MEFC
420MXH680MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH680MEFC35X45, 680 µF kapasitanslı, 420 V rated voltaj ile tasarlanmış snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi ile,-25°C ile 105°C arasında stabil çalışır. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 3.206 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.29 A'dır. Through-hole montaj tipi ile radial can paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.206 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V