420MXH390MEFC30X40
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH390MEFC
420MXH390MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH390MEFC30X40, 390 µF kapasitanslı 420 V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In tipi radial can paketi ile Through Hole montajı destekler. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 2.576 A ve 120 Hz'de 1.84 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve AC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.576 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V