420MXH330MEFC35X30
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH330M
420MXH330MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH330MEFC35X30, 330 µF kapasitansa ve 420V rated voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 2.184 A ve 120 Hz'de 1.56 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla sunulan bu kondansatör, yüksek voltaj endüstriyel uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.184 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V