420MXH330MEFC25X45
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH330MEFC
420MXH330MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH330MEFC25X45, 330 µF kapasitanslı ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür ürününü (@105°C) güvenilir bir seçim haline getirir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 2.45A ve 120 Hz'de 1.75A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V