420MXH220MEFC30X25
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH220MEFC
420MXH220MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH220MEFC30X25, 220 µF kapasitansı ve 420V rated voltage'ı ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB üzerine kolay yerleştirilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilen bu kondansatör, 10 kHz'de 1.736 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.736 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V