420MXH220MEFC22X40
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXH220MEFC
420MXH220MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXH220MEFC22X40, 220 µF kapasitans ve 420 V nominal voltaj ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.918 A ve 120 Hz'de 1.37 A ripple akımını tolere edebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı devreler gibi alanlarda kullanılan endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.918 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V