420MXC56MEFC20X25
CAP ALUM 56UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXC56MEFC
420MXC56MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXC56MEFC20X25, 56 µF kapasitanslı, 420V rated voltajda çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz yüksek frekansda 616 mA, 120 Hz düşük frekansda 440 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreler ve yüksek voltaj filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 616 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V