420MXC330MEFC30X40
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXC330MEFC
420MXC330MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXC330MEFC30X40, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajlı radial can yapısı ile PCB'ye snap-in montajını destekler. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 1.918 A ve 120 Hz'de 1.37 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.918 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V