420MXC270MEFC30X35
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXC270MEFC
420MXC270MEFC30X35 Hakkında
420MXC270MEFC30X35, Rubycon tarafından üretilen 270µF kapasitansına sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile tasarlanan bu radyal, snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 105°C'de 3000 saatlik ömür ile endüstriyel elektronik devrelerde, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında güvenilir performans sağlar. ±20% toleransı ve 10 kHz'de 1.68A ripple current kapasitesi ile değişken yük koşullarına adapte olabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V