420MXC150MEFCSN30X25
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXC150MEF
420MXC150MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXC150MEFCSN30X25, 150 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V anma gerilimi ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilir. Snap-In kasa türü sayesinde hızlı ve güvenli yerleştirim sağlar.
Kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 3000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 1.176 A ve 120 Hz'de 840 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.176 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V