420MXC150MEFC20X45
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXC150MEFC
420MXC150MEFC20X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXC150MEFC20X45, 150 µF kapasitansına ve 420 V nominal voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile uygun PCB uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.092 A ve 120 Hz'de 780 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polaritesi doğru şekilde bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.092 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V