420MXC100MEFC25X25
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420MXC100MEFC
420MXC100MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420MXC100MEFC25X25, 100 µF kapasitansa ve 420 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüyle PCB'lere snap-in kasa üzerinden monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 938 mA, 120 Hz'de 670 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleranstır. Güç kaynakları, enerji dönüştürücüler, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 938 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V