420KXW100MEFC18X30
CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
420KXW100MEFC
420KXW100MEFC18X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420KXW100MEFC18X30, 100 µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 915 mA ve 120 Hz'de 610 mA'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, konvertörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V