420KXF82MEFC25X20
CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420KXF82MEFC
420KXF82MEFC25X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420KXF82MEFC25X20, 82 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 742 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple akım kapasitesi ile AC filtreleme, güç kaynakları, invertörler ve enerji dönüştürücü devrelerde uygulanabilir. Through hole montaj yapısı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 742 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V