420KXF150MEFC35X20
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
420KXF150MEFC
420KXF150MEFC35X20 Hakkında
420KXF150MEFC35X20, Rubycon tarafından üretilen 150 µF kapasiteli, 420V rated voltaj ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür sunmakta, 10 kHz'de 1.12 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir ve endüstriyel, consumer ve profesyonel elektronik devrelerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V