420BXW82MEFC16X30
CAP ALUM 82UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
420BXW82MEFC
420BXW82MEFC16X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420BXW82MEFC16X30, 82 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu kondansatör, 12000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. 100 kHz'de 1.6 A, 120 Hz'de 640 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Bu ürün kullanım ömrünü tamamladığı için Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V