420BXW56MEFC14.5X30
CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
420BXW56MEFC
420BXW56MEFC14.5X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 420BXW56MEFC14.5X30, 56 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile değerlendirilir ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 12000 saat ömür süresine sahiptir. 100 kHz'de 1.4A ve 120 Hz'de 560 mA ripple akım özelliğine sahip olup, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paket tipindedir. Bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V