40D107G035DC2A
CAP ALUM 100UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
40D107G035DC2A
40D107G035DC2A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 40D107G035DC2A, 100 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilim değerine sahip eksenel (axial) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -20°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 500 saatlik yaşam süresine sahiptir. 1.96Ω ESR değeri ve 120 Hz'de 329 mA ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans filtresi ve anahat düzeltme uygulamalarında yaygın olarak yer alır. Polar yapısı nedeniyle direkt olarak kutuplanması gerektirir. ±10%, +50% tolerans aralığında değer sapmasına izin verir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.96Ohm
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 329 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 35 V