40D107G025DF5A
CAP ALUM 100UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
40D107G025DF5A
40D107G025DF5A Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 40D107G025DF5A, 100 µF kapasitans değerine ve 25V rated voltajına sahip axial tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanan bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -20°C ile 85°C arasındadır. 85°C sıcaklıkta 500 saat ömür garantisi sunar. Polarize bir kondansatör olup, -10% ile +50% arasında tolerans değerine sahiptir. Analog ve dijital devre tasarımlarında, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve sinyal işleme alanlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 85°C
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V