408CMQ060
DIODE MODULE 60V 200A TO244AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-244AB
Seri / Aile Numarası
408CMQ060
408CMQ060 Hakkında
408CMQ060, Vishay tarafından üretilen 60V/200A Schottky doğrultucu diyot modülüdür. TO-244AB kasa tipi ile şasi montajına uygun tasarlanmıştır. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu modül, hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir. 670mV ileri gerilim düşüşü (200A'de) ve maksimum 60V ters gerilim derecelendirilmesine sahip olan bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışır. Endüstriyel enerji dönüştürme uygulamaları, anahtarlama güç kaynakları, enerji yönetimi ve yüksek akım doğrultma devrelerinde kullanılır. Ancak bu parça artık üretilmemektedir (obsolete status).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 670 mV @ 200 A