400YXA2R2M10X12.5
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400YXA2R2M
400YXA2R2M10X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400YXA2R2M10X12.5, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2.2 µF kapasitans değerine sahip olan bu bileşen, 400 V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış olup, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current değerleri 10 kHz'de 46.5 mA ve 120 Hz'de 31 mA'dir. Radial, cylindrical kasa şekline sahip olan bileşen through-hole montajı desteklemektedir. Ürün durumu obsolete olup, yeni tasarımlarda alternatif bileşen aranması önerilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V