400VXS680MEFC35X50
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXS680MEFC
400VXS680MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 680 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatör. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygun düşecek şekilde tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipiyle PCB'ye bağlanır. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunulmaktadır. ±20% tolerans, 10 kHz'de 3.766 A ve 120 Hz'de 2.69 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.766 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V