400VXS390MEFC30X40
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXS390MEFC
400VXS390MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXS390MEFC30X40, 390 µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve frekans dönüştürücü devrelerde kullanılır. 10 kHz'de 2.758 A ve 120 Hz'de 1.97 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.758 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V