400VXS330MEFC30X35
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXS330MEFC
400VXS330MEFC30X35 Hakkında
Rubycon 400VXS330MEFC30X35, 330 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.478 A ve 120 Hz'de 1.77 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.478 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V