400VXS270MEFC35X30
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400VXS270MEFC
400VXS270MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXS270MEFC35X30, 270 µF kapasitansı ve 400V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda gücü filtreleme, enerjinin depolanması ve sinyal işleme işlevlerini yerine getirir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.268 A ve 120 Hz'de 1.62 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile endüstriyel güç kaynakları, yüksek voltaj devreleri ve enerji yönetimi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.268 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V