400VXS220MEFC30X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXS220MEFC
400VXS220MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXS220MEFC30X30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 220 µF kapasitans ve 400 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi sayesinde through-hole montaj yöntemine uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi ve ±20% tolerans değerleri ile endüstriyel ve profesyonel elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 10 kHz'de 2.002 A ve 120 Hz'de 1.43 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V