400VXS220MEFC25X35
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXS220MEFC
400VXS220MEFC25X35 Hakkında
Rubycon 400VXS220MEFC25X35, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltajda tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi vermektedir. 10 kHz'de 1.918 A ve 120 Hz'de 1.37 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.918 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V