400VXR470MEFC35X50
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXR470M
400VXR470MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXR470MEFC35X50, 470 µF kapasitansa ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış olup, Through Hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolaması gereken endüstriyel elektronik tasarımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V