400VXR270MEFCSN35X35
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXR270M
400VXR270MEFCSN35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXR270MEFCSN35X35, 270 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlanan bu polarize komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 7000 saat ömür garantisi sunan komponent, 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, smoothing ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V