400VXR270MEFC35X35
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400VXR270MEFC
400VXR270MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 270 µF kapasiteli, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 7000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V