400VXR180MEFC22X50
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXR180MEFC
400VXR180MEFC22X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXR180MEFC22X50, 180 µF kapasitansa sahip 400V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine ve ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 7000 saat yaşam süresi, 10 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Through-hole bağlantı yapısı ile standart PCB'lere uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V