400VXR120MEFCSN30X25
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXR120MEF
400VXR120MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXR120MEFCSN30X25, 120 µF kapasitesinde ve 400 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlayan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 1.05 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple current özellikleri ile endüstriyel güç kaynakları, frekans dönüştürücüler, motorlar ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V