400VXR120MEFC22X40
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXR120MEFC
400VXR120MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatör. 400V nominal gerilime sahip bu radial snap-in paketli kondansatör, geniş uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarını yönetebilir (10 kHz'de 1.05 A, 120 Hz'de 750 mA). Genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V