400VXR100MEFC22X35
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXR100M
400VXR100MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXR100MEFC22X35, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial montajına uygun bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 966 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V