400VXH820MEFC35X50
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH820MEFC
400VXH820MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH820MEFC35X50, 820 µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tip kasa ile through hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi ile güvenilir çalışma sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% toleransı ve yüksek ripple akım kapasitesi (10 kHz'de 3.458A, 120 Hz'de 2.47A) ile güç kaynakları, kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.458 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V