400VXH680MEFC35X45
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH680MEFC
400VXH680MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 680 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kuruluş tipi ile through-hole montajına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır. 10 kHz'de 3.164 A, 120 Hz'de 2.26 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.164 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V