400VXH470MEFCSN30X40
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH470MEFCSN
400VXH470MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH470MEFCSN30X40 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 470 µF kapasitans ve 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in tip kasa yapısı ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmaktadır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.702 A ve 120 Hz'de 1.93 A ripple akım kapasitesine sahiptir. AC/DC güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.702 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V