400VXH470MEFC30X40
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH470MEFC
400VXH470MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH470MEFC30X40, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans gösterir. 5000 saatlik yaşam süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ve polar yapıya sahiptir. 10 kHz'de 2.702 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 1.93 A ripple current'e sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.702 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V