400VXH390MEFC25X50
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH390MEFC
400VXH390MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH390MEFC25X50, 390µF kapasitansa ve 400V voltaj derecelendirilmesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole snap-in montaj tipi ile PCB'ye sabitlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi 2.702A @ 10kHz, düşük frekans ripple akım kapasitesi 1.93A @ 120Hz olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.702 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V