400VXH330MEFC30X30
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH330M
400VXH330MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH330MEFC30X30, 330 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tipinde paketlenmiş olan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.17 A, 120 Hz'de 1.55 A ripple current kapasitesi vardır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V