400VXH220MEFCSN25X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH220MEFCSN
400VXH220MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu komponentin 105°C'de yaşam süresi 5000 saattir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.792A ve 120 Hz'de 1.28A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.792 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V