400VXH180MEFCSN25X30
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH180MEFCSN
400VXH180MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH180MEFCSN25X30, 180 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 10 kHz'de 1.666 A ve 120 Hz'de 1.19 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V