400VXH180MEFC25X30
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH180MEFC
400VXH180MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH180MEFC25X30, 180 µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajında çalışan bu bileşen, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılmaya uygun olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans oranı ile karakterize edilen kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 1.666 A ve düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 1.19 A ripple akımı yönetebilmektedir. Genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V