400VXH150MEFCSN25X25
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXH150MEFCSN
400VXH150MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXH150MEFCSN25X25, 150 µF kapasitansına ve 400V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük frekansta (120 Hz) 1.04 A, yüksek frekansta (10 kHz) 1.456 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.456 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V