400VXG560MEFCSN35X45
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400VXG560MEFCSN35X45
400VXG560MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400VXG560MEFCSN35X45, 560 µF kapasitanslı, 400V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye kolayca takılabilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, 10 kHz'de 3.066 A ve 120 Hz'de 2.19 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, şarj devreleri ve diğer AC/DC dönüştürücüler gibi yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.066 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V